Akdeniz Mah. No:77/602 Konak - İZMİR +90 (232) 234 66 88
TR - EN |

Hizmetlerimiz

Mentor Lojistik
Utikad üyesi olan firmamız, dünyanın önde gelen şirket ve acentelerinin kurmuş olduğu tüm dünya limanlarından Türkiye’ye ve Türkiye’den tüm dünya limanlarına full konteyner ve parsiyel yüklerin taşıma hizmetlerini sunmaktayız.
Mentor Lojistik
Özellikle kıta avrupasına komple ve parsiyel taşımacılık ile ithalat ve ihracatta hızlı ve ekonomik karayolu nakliye hizmeti veriyoruz. Çıkış noktasından, varış noktasına kadar en uygun maliyetle, hasarsız ve zamanında teslim ederek taşıyoruz.
Mentor Lojistik
Mentor Lojistik olarak, sahip olduğumuz geniş acente bağlantıları ve havayollarıyla yapmış olduğumuz özel anlaşmalar ile müşterilerimize, iyi hizmet ve fiyat avantajı sağlamaktayız.
Mentor Lojistik
Bazı durumlarda sevkiyatın, tek bir taşıma yöntemi kullanılarak karşılanması ekonomik ya da işlevsel olarak uygun olmayabilir
Mentor Lojistik
Mentor Lojistik olarak, gümrüklü ve gümrüksüz, çok müşterili ve müşteriye özel lojistik tesisleri, müşteri depoları içerisindeki lojistik yönetimi ve aktarma merkezleri ile çok yönlü ve entegre depolama hizmetleri veriyoruz.
Mentor Lojistik
Proje taşımacılığına ilişkin, yüksek hacim ve ağırlıktaki her çeşit özel yükler için farklı taşıma modları kullanarak kapıdan kapıya taşıması gerçekleştirmektedir.
Mentor Lojistik
Mentor Lojistik, Türkiye’de etkin demiryolu taşımacılığı sunan az sayıdaki lojistik firmasından birisi. Uzman kadrosu ile raylı taşımacılığın avantajlarını tüm müşterilerine sunuyor.
2022© TÜM HAKLARI SAKLIDIR. MENTOR LOJİSTİK - GRAFİKET