Akdeniz Mah. No:77/602 Konak - İZMİR +90 (232) 234 66 88
TR - EN |
Mentor Lojistik

Hakkımızda

Hakkımızda
Kurucumuz Cenk Ergen’in lojistik sektöründeki 26 yıllık sektör deneyimi ile Mayıs 2014 te hayata geçirdiği Mentor Lojistik’te çalıştığımız markalara işlevsel çözümler üretiyoruz.
Yurtiçi ve yurtdışında, sektöründe öncü partnerlerimizle uluslararası ticareti kolaylaştırıyor ve kapıdan kapıya lojistik hizmeti veriyoruz. 
Bizi biz yapan en önemli özelliğimiz iş bitirici bir yaklaşımla, spesifik taleplere nokta atışı arzlar oluşturmaktır.


Vizyonumuz
Zamanın gerekliliklerini yerine getirirken zamanı çok iyi kullanmayı bilmek sizi rakiplerinize karşı bir adım önde kılar. İyi bir ekip oluşturup, iyi bir eğitim vererek deneyim kazanmak her sektörde olduğu gibi lojistik sektöründe de oldukça önem arz etmektedir. Hayal etmekle başlayan her süreçte sorunları sektörün ihtiyaçları doğrultusunda bilgi sahibi olarak geliştirmek ve daha ileriye taşımak Mentor Lojistik’in vizyonudur.


Misyonumuz
Gelişen ve değişen dünyaya, dünyanın dönüş hızı kadar hızlı adapte olmak ve sektöre yön vermek, yani mentor olmak başlıca misyonumuzdur. Tüm deneyimimizi danışanlarımızın istekleri doğrultusunda kullanmak, yani çözüm üretmek bizi en açık şekilde tanımlar.

2022© TÜM HAKLARI SAKLIDIR. MENTOR LOJİSTİK - GRAFİKET